Członkowie

Lista ośrodków PGOG na terenie Polski wraz z Koordynatorem

Wojskowy Instytut Medyczny
ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa
Dr hab. n. med. Lubomir Bodnar
e-mail: lubomirbodnar.lb@gmail.com

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Katedra Onkologii i Klinika Onkologii Ginekologicznej

Wybrzeże L. Pasteura 1 50-367 Wrocław
Dr n. med. Aleksandra Łacko
e-mail: olalacko@wp.pl

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
ul. Żołnierska 18
10- 561 Olsztyn
Dr n.med. Tomasz Waśniewski
e-mail: tomasz.wasniewski@uwm.edu.pl

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego
ul. Szamarzewskiego 82/84 60-569 Poznań
Dr hab. n. med. Radosław Mądry
e-mail: madry2@poczta.onet.pl

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
ul. Artwińskiego 3 25-734 Kielce
Dr Marcin Misiek
e-mail: mmisiek@me.com

Dolnośląskie Centrum Onkologii
pl. Hirszfelda 12 53-413 Wrocław
Dr n. med. Marcin Jędryka
e-mail: mjedryka@interia.pl

Mazowiecki Szpital Bródnowski
ul. Kondratowicza 8
03-242 Warszawa
Dr n. med. Agnieszka Timorek
e-mail: timorek@op.pl

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
al. Powstańców Wielkopolskich 72 70-111 Szczecin
Dr n. med. Anita Chudecka –Głaz
e-mail: anitagl@poczta.onet.pl

Białostockie Centrum Onkologii
ul. Ogrodowa 12
15-027 Białystok
Dr n. med. Beata Maćkowiak
e-mail: bmackowiak@onkologia.nazwa.pl

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
ul. M. Skłodowskiej-Curie 24a 15-276 Białystok
Dr hab. n. med. Paweł Knapp
e-mail: knapp@umb.edu.pl

Centrum Onkologii w Krakowie
ul. Garncarska 11 31-115Kraków
Dr hab. n. med. Paweł Blecharz
e-mail: pblecharz@gmail.com

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15 61-866 Poznań
Dr n. med. Krystyna Bratos
e-mail: krystyna.bratos@wco.pl

SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu im. Prof. T. Koszarowskiega
Oddział Ginekologii Onkologicznej z Pododdziałem Chemii Dziennej

ul. Katowicka 66a 45-061 Opole
Dr Joanna Tomiczek- Szwiec
e-mail: tomiczek.onk@gmail.com

Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ul. Mikołaja Kopernika 36 31-501 Kraków
Dr hab. n. med. Robert Jach
e-mail: jach@cm-uj.krakow.pl

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.
Ul. Wileńska 44 80-215 Gdańsk
Dr hab. n. med. Jacek Sznurkowski
e-mail: jacek.sznurkowski@gumed.edu.pl

Szpitale Wojewódzkie w Gdyni Sp. z o.o.
ul. Powstania Styczniowego 1 81-519 Gdynia
Dr n. med. Maciej Stukan
e-mail: stukan@wp.pl

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie, Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny
ul. Bielawskiego 18, 36-200 Brzozów
Dr Renata Waszczuk
e-mail: onkologia@szpital-brzozow.pl

Centrum Onkologii – Instytut
ul. Roentgena 5, 02-781 Warszawa
Prof. dr hab. n. med. Mariusz Bidziński
e-mail: bidzinski.m@gmail.com

COPERNICUS Wojewódzkie Centrum Onkologii
ul. Skłodowskiej-Curie 2 82-210 Gdańsk
Joanna Karczewska
e-mail: joannna.pikiel@post.pl